• Ma - Vr: 08:00 - 17:00 | Zat: 08:00 - 12:00
  • (0524) 59 65 84
  • info@msc-bv.com

CONTACT

Materieel Service Coevorden
De Mars 19
7742 PT COEVORDEN
(0524) 59 65 84

Pand MSC

Gerrit HazelaarGerrit Hazelaar
Directeur / verkoop
gerrit.hazelaar@msc-bv.com
0524- 596 585
06-46083987

Leon HanenberghLeon Hanenbergh
Receptie werkplaats
werkplaats@msc-bv.com
0524- 596 584
06- 46083989

Henk RossinghHenk Rossingh
Afdeling’s manager heftruck
henk.rossingh@msc-bv.com
0524 – 596 589
06 – 46270990

Hennie KosterHennie Koster
Hoofd administratie
Werktijden: maandag t/m donderdag
hennie.koster@msc-bv.com
0524- 596 583

Freek BreukelmanFreek Breukelman
Magazijnbeheer / bandenservice / verhuur
freek.breukelman@msc-bv.com
0524 – 596 580
06 – 31695997

Leon SmitLeon Smit
Afdeling’s manager Truck en Trailer
leon.smit@msc-bv.com
0524 – 596 588
06 – 22653484

Youri AninkYour Anink
Bandenservice
bandenservice@msc-bv.com
0524 – 596 582
06 – 25197713

Marjan BartelsMarjan Bartels
Administratie
Werktijden:maandag,dinsdag en donderdag tot 15.00
marjan.bartels@msc-bv.com
0524- 596 581

STUUR ONS EEN BERICHT